Łuczak - Maszyny rolnicze
Maszyny do warzyw prosto od producenta

Szybki kontakt

"ŁUCZAK" Maszyny Rolnicze
Bartochów 9
98-290 Warta

t: +48 43 829 43 96
t: +48 607 448 395
e: biuro@luczakmaszyny.com

INFO in English:
t: +48 663 060 611
e: luczakmaszyny@gmail.com

Materiały filmowe


Transporter zawieszany


Transporter dwupoziomowy

O firmie

PONAD 30 LAT DOŚWIADCZENIA!!!

Zakład istnieje od 1985 roku. Jest własnością Stanisława i Marianny Łuczak. Od początku działalności w firmie konstruowane są nowatorskie maszyny dla rolnictwa. 

Już w 1989 r. zakład został wpisany do rejestru Jednostek Innowacyjno - Wdrożeniowych. W połowie lat 90-tych odnieśliśmy pierwsze znaczące sukcesy w kraju i zagranicą, zdobywając nagrody na licznych branżowych wystawach i konkursach - lista wybranych poniżej


  • Złoty medal - Światowa Wystawa Wynalazków i Innowacji Przemysłowej BRUSSELS EUREKA 95 w Brukseli
  • Nagroda specjalna Prezesa Federacji Polskich Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów
  • Nagroda specjalna Przewodniczącego KOMITETU BADAŃ NAUKOWYCH za agregat do sadzenia i pielęgnacji roślin z dozownikiem wody i nawozów. (Obecnie te autorskie rozwiązania techniczne stosujemy w sadzarce karuzelowej i Ekopielniku z dozownikiem wody i nawozów.)
  • Mistrz Agroligi 95 województwa sieradzkiego 
  • III miejsce - Ogólnopolski Konkurs Agroliga 95 w kategorii firm 
  • Laureat I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA 2000
  • Wyróżnienie - Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH 2000 w Kielcach
  • Dyplom uznania Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych - Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW Bednary 2004
  • Złoty medal - Polagra 2007




Nasze maszyny i dokonania firmy wielokrotnie trafiały nie tylko do branżowych mediów, informacje o naszych produktach i innowacjach znaleźć można w telewizji, na portalach i w takich tytułach jak:
Przegląd Techniki Rolniczej, Topagrar Polska, Aktualności Techniki Rolniczej, Farmer, Hasło ogrodnicze, Warzywa, Agro serwis, Raport rolny, Agrochemia, Warzywa Owoce Kwiaty, Ogrodnik polski, Nowator, Agro Technika, Agrobazar, Tytoń Polski...

Nasze maszyny przy pracy można oglądać na pokazach organizowanych przez grupy producenckie, w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego oraz w rolniczych i leśnych ośrodkach badawczych na terenie całego kraju. Nasze wyroby podlegają nieustannym testom w pracach polowych i sukcesywnie wdrażamy nowe rozwiązania i ulepszenia, z których wiele chronimy w Urzędzie Patentowym własnością przemysłową. Nasze maszyny z pełną odpowiedzialnością oznakowane są znakiem bezpieczeństwa CE.


Obecnie, poza rynkiem krajowym, sprzedajemy nasze produkty m.in. do Francji, Niemiec, Węgier, Mołdawii, Rosji, Szwecji, Estonii, na Łotwę, Litwę, Ukrainę i Czechy. Wśród naszych odbiorców dominują rolnicy indywidualni, ale współpracujemy z licznymi grupami producenckimi, dużymi przedsiębiorstwami rolnymi, a nawet koncernami (PHILIP MORRIS Kraków, BRITISH AMERICAN TOBACCO Augustów). Odbiorcy naszych maszyn cenią sobie głównie nasze rozwiązania podnoszące wydajność plonów z hektara i jakość zbiorów, jak np. system nawożenia podkorzeniowego, czy system efektywnego pielenia mechanicznego oraz ułatwienia w cyklicznych pracach polowych, jak np. zbiory warzyw z wykorzystaniem naszych transporterów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, ciągle udoskonalamy i konstruujemy nowe maszyny.

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań i urządzeń w konkurencyjnych cenach - zapraszamy do współpracy!


 

 


http://www.replikizegarkowpl.com

© Copyright 2013 / Łuczak - Maszyny Rolnicze