Przejdź do treści
TOP1
MASZYNY ROLNICZE
Łuczak

Światowy lider we wdrażaniu innowacyjnego sposobu wytwarzania żywności ekologicznej i naturalnej

ZNAJDZ NAS NA
Maszyny Łuczak YouTube
TOP2
MASZYNY ROLNICZE
Łuczak

Ponad 35-letnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych maszyn do pielęgnacji.

ZNAJDZ NAS NA
Maszyny Łuczak YouTube
TOP3
MASZYNY ROLNICZE
Łuczak

Maszyny do sadzenia, pielęgnacji i zbioru.

ZNAJDZ NAS NA
Maszyny Łuczak YouTube
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Maszyny do warzyw

prosto od producenta

O FIRMIE

PONAD 35 LAT DOŚWIADCZENIA!!!

Zakład istnieje od 1985 roku. Jest własnością Stanisława i Marianny Łuczak. Od początku działalności w firmie konstruowane są nowatorskie maszyny dla rolnictwa. 

Nasze maszyny i dokonania firmy wielokrotnie trafiały nie tylko do branżowych mediów, informacje o naszych produktach i innowacjach znaleźć można w telewizji, na portalach i w takich tytułach jak:
Przegląd Techniki Rolniczej, Topagrar Polska, Aktualności Techniki Rolniczej, Farmer, Hasło ogrodnicze, Warzywa, Agro serwis, Raport rolny, Agrochemia, Warzywa Owoce Kwiaty, Ogrodnik polski, Nowator, Agro Technika, Agrobazar, Tytoń Polski…

Nasze maszyny przy pracy można oglądać na pokazach organizowanych przez grupy producenckie, w Ośrodkach Doradztwa Rolniczego oraz w rolniczych i leśnych ośrodkach badawczych na terenie całego kraju. Nasze wyroby podlegają nieustannym testom w pracach polowych i sukcesywnie wdrażamy nowe rozwiązania i ulepszenia, z których wiele chronimy w Urzędzie Patentowym własnością przemysłową. Nasze maszyny z pełną odpowiedzialnością oznakowane są znakiem bezpieczeństwa CE.

Obecnie, poza rynkiem krajowym, sprzedajemy nasze produkty m.in. do Francji, Niemiec, Węgier, Mołdawii, Rosji, Szwecji, Estonii, na Łotwę, Litwę, Ukrainę i Czechy. Wśród naszych odbiorców dominują rolnicy indywidualni, ale współpracujemy z licznymi grupami producenckimi, dużymi przedsiębiorstwami rolnymi, a nawet koncernami (PHILIP MORRIS Kraków, BRITISH AMERICAN TOBACCO Augustów). Odbiorcy naszych maszyn cenią sobie głównie nasze rozwiązania podnoszące wydajność plonów z hektara i jakość zbiorów, jak np. system nawożenia podkorzeniowego, czy system efektywnego pielenia mechanicznego oraz ułatwienia w cyklicznych pracach polowych, jak np. zbiory warzyw z wykorzystaniem naszych transporterów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, ciągle udoskonalamy i konstruujemy nowe maszyny.

Jeżeli poszukują Państwo nowoczesnych rozwiązań i urządzeń w konkurencyjnych cenach – zapraszamy do współpracy!

 

SUKCESY

Już w 1989 r. zakład został wpisany do rejestru Jednostek Innowacyjno – Wdrożeniowych. W połowie lat 90-tych odnieśliśmy pierwsze znaczące sukcesy w kraju i zagranicą, zdobywając nagrody na licznych branżowych wystawach i konkursach – lista wybranych poniżej

"ŁUCZAK" Maszyny Rolnicze

© 1985-2020 • "ŁUCZAK" Maszyny Rolnicze • Bartochów 9, 98-290 Warta
woj: łódzkie, powiat: sieradzki, NIP: 8271002630
Projekt i wykonanie:
WEBPACK.PL